• Vazgeç
    Filtrele
Filtrele

16. Online Sonbahar Müzayedesi

Müzayedemiz, 24 Ekim - 9 Kasım 2022 tarihlerinde teklif vermeye açıktır.

9 Kasım 2022, Çarşamba günü, saat 20:31 itibarıyla, aktif olan müzayede CANLI MÜZAYEDE olarak yayınlanacaktır. Canlı müzayede esnasında her lot'un ekranda kalma süresi 30 saniyedir. Eserler sıra ile satışa sunulacak ve aktif ekranda kalma süresi boyunca teklif gelmesi halinde bekleme süresi 15 saniye uzayacaktır.

Satışa sunulan tüm eserleri randevu ile müzayede tarihleri boyunca galerimizde yakından inceleyebilirsiniz. Alıcılar tüm eserlerin "HALİYLE" satışa sunulduğunu ve teklif vereceği eseri öncesinde yeterince kontrol ettiğini taahhüt eder. Eserlerin çerçevelerinden kaynaklanan sorunlar iade ve iptal sebebi olarak kabul edilemez. UX Müzayede, sadece eserlerin satışından sorumludur.

Alıcı komisyon oranımız %10 + KDV 'dir. Ödemelerin 7 iş günü içerisinde tamamlanması gerekir. Açık arttırma sonrası satış iptali, cayma hakkı veya alımdan vazgeçme söz konusu değildir.  Aksi halde hukuki işlem başlatılır ve cezai şartlar uygulanır. Cezai şart toplam tutarın %30'u olarak hesaplanır ve tahsil edilir.

Lot: 18 » Resim

Pirelli Takvimi

2005 Yılı, Patrick Demarchelier, Seri Numaralı, Koleksiyonluk Bir Değere Sahip

Modeller: Adriana Lima, Julia Stegner, Michelle Buswell, Erin Wasson, Marija Vujovic, Filippa Hamilton, Valentina, Diana Dondoe, Isabeli Fontana, Naomi Campbell.

Her sayfası mevcut ve kutuludur.

Detaylar
Lot: 32 » Resim

Pirelli Takvimi

2003 Yılı, Bruce Weber, Seri Numaralı, Koleksiyonluk Bir Değere Sahip

Modeller: Jessica Miller, Lisa Seiffert, Heidi Klum, Isabeli Fontana, Mariacarla Boscono, Natalia Vodianova, Karolina Kurkova, Sienna Rose Miller, Alessandra Ambrosio, Rania Raslan, Bridget Hall, Sophie Dahl, Eva Riccobono, Yamila Diaz Rahi, Filippa Hamilton, Valentina Stilla.

Her sayfası mevcut ve kutuludur.

Detaylar
Lot: 35 » Resim

Pirelli Takvimi

2004 Yılı, Nick Knight, Seri Numaralı, Koleksiyonluk Bir Değere Sahip

Modeller: Björk,Catherine Deneuve, Tracey Emin, Marianne Faithful, Heidi Fleiss, Emma Forest, Courtney Love, Stella McCartney, Catherine Millett, Amiee Mullins, Isabella Rossellini, Emmanuelle, Seigner, Liv Tyler, Elizabeth Wurtzel.

Her sayfası mevcut ve kutuludur.

Detaylar
önceki
Sayfaya Git: / 3
sonraki