• Vazgeç
    Filtrele
Filtrele

18. Online Yılbaşı Özel Müzayedesi

Müzayedemiz, 04 - 10 Aralık 2022 tarihlerinde teklif vermeye açıktır.

10 Aralık 2022, Cumartesi günü, saat 20:31 itibarıyla, aktif olan müzayede CANLI MÜZAYEDE olarak yayınlanacaktır. Canlı müzayede esnasında her lot'un ekranda kalma süresi 30 saniyedir. Eserler sıra ile satışa sunulacak ve aktif ekranda kalma süresi boyunca teklif gelmesi halinde bekleme süresi 15 saniye uzayacaktır.

Satışa sunulan tüm eserleri randevu ile müzayede tarihleri boyunca galerimizde yakından inceleyebilirsiniz. Alıcılar tüm eserlerin "HALİYLE" satışa sunulduğunu ve teklif vereceği eseri öncesinde yeterince kontrol ettiğini taahhüt eder. Eserlerin çerçevelerinden kaynaklanan sorunlar iade ve iptal sebebi olarak kabul edilemez. UX Müzayede, sadece eserlerin satışından sorumludur.

Alıcı komisyon oranımız %10 + KDV 'dir. Ödemelerin 7 iş günü içerisinde tamamlanması gerekir. Açık arttırma sonrası satış iptali, cayma hakkı veya alımdan vazgeçme söz konusu değildir.  Aksi halde hukuki işlem başlatılır ve cezai şartlar uygulanır. Cezai şart toplam tutarın %30'u olarak hesaplanır ve tahsil edilir.

Lot: 11 » Resim

Haydar Besim Aydar

Peyzaj, 50x100 Cm, Tuval Üzeri Yağlı Boya (İmzalı)

Haliyle satışa sunulmuştur.

Eserin ön ve arka kısımlarında fotoğrafta görüldüğü gibi çizikler mevcuttur.

Detaylar
Lot: 33 » Resim

Memduh Kuzay

İstanbul, 200x290 Cm. Tuval Üzeri Yağlı Boya, 2013 Yılı (İmzalı)

Kuzay Hoca'mızın Başyapıtlarından Muhteşem Bir İstanbul

Detaylar
önceki
Sayfaya Git: / 3
sonraki