• Vazgeç
    Filtrele
Filtrele

19. Online Yeni Yıl Müzayedesi

Müzayedemiz, 07 - 14 Ocak 2023 tarihlerinde teklif vermeye açıktır.

14 Ocak 2023, Cumartesi günü, saat 20:31 itibarıyla, aktif olan müzayede CANLI MÜZAYEDE olarak yayınlanacaktır. Canlı müzayede esnasında her lot'un ekranda kalma süresi 30 saniyedir. Eserler sıra ile satışa sunulacak ve aktif ekranda kalma süresi boyunca teklif gelmesi halinde bekleme süresi 15 saniye uzayacaktır.

Satışa sunulan tüm eserleri randevu ile müzayede tarihleri boyunca galerimizde yakından inceleyebilirsiniz. Alıcılar tüm eserlerin "HALİYLE" satışa sunulduğunu ve teklif vereceği eseri öncesinde yeterince kontrol ettiğini taahhüt eder. Eserlerin çerçevelerinden kaynaklanan sorunlar iade ve iptal sebebi olarak kabul edilemez. UX Müzayede, sadece eserlerin satışından sorumludur.

Alıcı komisyon oranımız %10 + KDV 'dir. Ödemelerin 7 iş günü içerisinde tamamlanması gerekir. Açık arttırma sonrası satış iptali, cayma hakkı veya alımdan vazgeçme söz konusu değildir.  Aksi halde hukuki işlem başlatılır ve cezai şartlar uygulanır. Cezai şart toplam tutarın %30'u olarak hesaplanır ve tahsil edilir.

Lot: 45 » Resim

Mıgırdiç Civanyan

Gece, Orman Peyzajı, 63x98 Cm. Tuval Üzeri Yağlı Boya (İmzalı)

Muhteşem kondisyonda, kaçırılmayacak gece peyzajı.

Nadir bir boyutta, koleksiyon değeri yüksek.

Detaylar
Lot: 49 » Resim

Burhan Doğançay

Ribbons, 76x57 Cm. Kağıt Üzeri Guaj Boya, 1981 Yılı (Sertifikalı) (İmzalı)

Yüksek Ressam - Restoratör Sn. Bayram Karşit Tarafından Sertifikalıdır.

Detaylar
önceki
Sayfaya Git: / 3
sonraki