• Cancel
    Filter
Filter

15. Online Özel Koleksiyonlar Müzayedesi

Müzayedemiz, 16 - 25 Eylül 2022 tarihlerinde pey vermeye açıktır.

25 Eylül 2022, Pazar günü, saat 20:31 itibarıyla, aktif olan müzayede CANLI MÜZAYEDE olarak yayınlanacaktır. Canlı müzayede esnasında her lot'un ekranda kalma süresi 30 saniyedir. Eserler sıra ile satışa sunulacak ve aktif ekranda kalma süresi boyunca teklif gelmesi halinde bekleme süresi 15 saniye uzayacaktır.

Satışa sunulan tüm eserleri randevu ile müzayede tarihleri boyunca galerimizde yakından inceleyebilirsiniz. Alıcılar tüm eserlerin "HALİYLE" satışa sunulduğunu ve teklif vereceği eseri öncesinde yeterince kontrol ettiğini taahhüt eder. Eserlerin çerçevelerinden kaynaklanan sorunlar iade ve iptal sebebi olarak kabul edilemez. UX Müzayede, sadece eserlerin satışından sorumludur.

Alıcı komisyon oranımız %10 + KDV 'dir. Ödemelerin 7 iş günü içerisinde tamamlanması gerekir. Açık arttırma sonrası satış iptali, cayma hakkı veya alımdan vazgeçme söz konusu değildir.  Aksi halde hukuki işlem başlatılır ve cezai şartlar uygulanır. Cezai şart toplam tutarın %30'u olarak hesaplanır ve tahsil edilir.

Lot: 31 » Painting

Saim Özeren

Peyzaj, 30x40 Cm. Duralit Üzeri Yağlı Boya (İmzalı)

Eser arkasında, sanatçının oğlu Erkan Özeren'in onayı bulunmaktadır.

Bu resim, babam Saim Özeren'e aittir. (İmza: İ. Erkan Özeren)

Details
Lot: 35 » Painting

Saim Özeren

Peyzaj, 56x44 Cm. Duralit Üzeri Yağlı Boya (Aile Onaylı)

Eser arkasında, sanatçının oğlu Erkan Özeren'in onayı bulunmaktadır.

Details
previous
Go to Page: / 5
next