Hakkımızda

 

Biz Kimiz ?

 

1960’ların başlarında faaliyete başlayıp, dededen oğula, oğuldan toruna, nesilden nesile aktarılan bilgiler ve tecrübeler ile gün geçtikçe büyüyen bilgi hazinesi ve saygın kimliğimiz ile varlığımızı sürdüren bir aile şirketiyiz.

Kurulduğumuz ilk yıllarda, Ankara Kalesi’nde antika ve sanat eserleri üzerine ticari faaliyete başlayıp, sonrasında Ankara Tunalı Hilmi Caddesi’nde devam etmiş, günümüzde ise sanatın ritmini tutan İstanbul Teşvikiye Mahallesi’nde hizmetlerimize tüm değer ve ilkelerimiz ile devam etmekteyiz.

Nesillerdir devam eden faaliyetlerimize 2021 yılının ilk çeyreğinde yeni bir oluşum ile sanatı, sanatçıyı ve sanatseverleri, güvenilir ve dürüst bir dijital platformda buluşturmayı amaç edinerek ‘’ UX Müzayede ‘’ kimliği ile değer ve ilkelerimize bağlı kalarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Sanat galerimizi ziyaret edip seçkin sanat eserlerimizi yakından görebilir, güncel müzayedelerimizi takip edebilir ve açık artırmalara katılıp eser sahibi olabilirsiniz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilir ve eserlerinizin güncel değerini öğrenebilir, sahip olduğunuz sanat eserlerinin satışını galerimizde ve müzayedelerimizde gerçekleştirebilirsiniz.

UX Müzayede bir Antique Room kuruluşudur.

 

Vizyonumuz

 

Sanatın, sanatçının ve sanatseverlerin herzaman yanında bulunan bir sanat galerisi olarak güvenilir ve kaliteli bir hizmet deneyimi yaşatmak, Türk sanatçılarımızın Türk ve dünya sanat piyasalarında yer almasını sağlamak, koleksiyonerlerimizi seçkin sanat eserleri ile buluşturma amacı ile köprü görevi görmek için ilkelerimize sadık olarak çalışmaktır.

Misyonumuz

Nesillerdir faaliyet gösteren, sanat dünyasında söz sahibi ve güvenilir bir şirket olarak sanat eserlerinin doğru koleksiyonerler ile buluşmasını amaç edinmiş, sanatçı ve sanatseverlerin arasındaki bağı güçlendiren sanatın her dalında interdisipliner çalışmalar yürüten bir şirketiz.

Türk sanatının küresel sanat piyasalarında varlığını sürdürmesini sağlamak ve değerini artırmak, yeni sanatçılarımızın gelişmesine katkıda bulunmak, fuarlar ve çevrimiçi (online) kanallar vasıtası ile Türk sanatının ve sanatçılarının geniş kitlelere hitap etmesini ve tanınırlılığını artırmayı amaçlamaktadır.