• Vazgeç
    Filtrele
Filtrele

30. Online Şubat Müzayedesi

Müzayedemiz, 13-17 Şubat 2024 tarihlerinde teklif vermeye açıktır.

17 Şubat, Cumartesi günü, saat 20:31 itibarıyla, aktif olan müzayede CANLI MÜZAYEDE olarak yayınlanacaktır. Canlı müzayede esnasında her lot'un ekranda kalma süresi 30 saniyedir. Eserler sıra ile satışa sunulacak ve aktif ekranda kalma süresi boyunca teklif gelmesi halinde bekleme süresi 15 saniye uzayacaktır.

Satışa sunulan tüm eserleri randevu ile müzayede tarihleri boyunca galerimizde yakından inceleyebilirsiniz. Alıcılar tüm eserlerin "HALİYLE" satışa sunulduğunu ve teklif vereceği eseri öncesinde yeterince kontrol ettiğini taahhüt eder. Eserlerin çerçevelerinden kaynaklanan sorunlar iade ve iptal sebebi olarak kabul edilemez. UX Müzayede, sadece eserlerin satışından sorumludur.

Alıcı komisyon oranımız %10 + KDV 'dir. Ödemelerin 7 iş günü içerisinde tamamlanması gerekir. Açık arttırma sonrası satış iptali, cayma hakkı veya alımdan vazgeçme söz konusu değildir.  Aksi halde hukuki işlem başlatılır ve cezai şartlar uygulanır. Cezai şart toplam tutarın %30'u olarak hesaplanır ve tahsil edilir.

Lot: 31 » Resim

Zeki Faik İzer

Anadolu Kadınları, 22x16,5 Cm. Kağıt Üzeri Karışık Teknik, Aile Onaylı

Referans: Zeki Faik İzer: Paris, İstanbul, Nice, Türkiye İş Bankası Yayınları, Nisan 2023, sf. 134

Detaylar
Lot: 35 » Resim

Anonim

Natürmort, 58x78 Cm. Tuval Üzeri Yağlı Boya

Çok eski, muhteşem kondisyonda bir eserdir. İmza görünemedi. 

Detaylar
önceki
Sayfaya Git: / 4
sonraki